%40'a varan yeni yıl indirimlerini kaçırmayın!

En İyi STK / Dernek ERP Yazılımı ile elinizden gelenin en iyisini yapın

Üyeleri, üyelikleri, gönüllüleri, bağışçıları ve form başvurularını izleyerek kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzu sorunsuz bir şekilde yönetin.

Kâr Amacı Gütmeyen, İyilik Yanlısı Çalışma

Sürdürülebilir, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş yürütmek şaka değil. Uygun üyeler bulmaktan operasyonu yürütmeye ve iyi işler yapmaya kadar pek çok faktör söz konusudur.

Tüm modüllere erişim sağlayan mütevazı fiyatlandırma ile Website SEO Marketing, STK / Dernek yönetimini ve kuruluşunuzu yürütmek için çok daha fazlasını kapsar. İster üyeleri, bağışçıları ve gönüllüleri takip edin, ister formları alın ve kaydedin; Website SEO Marketing her şeyi halleder.

Üyeler

Üyeler, herhangi bir kar amacı gütmeyen kuruluşun hayati bir parçasıdır. STK'nızın üyelerini yönetin ve onları farklı türlere ayırın. Üyelik bitiş tarihini belirleyin ve mevcut müşterilerin veya tedarikçilerin kar amacı gütmeyen kuruluşunuzun üyesi olup olmadığını kontrol edin.

Web Üyeleri

Tüm üyeler için üyelikleri kaydedin ve izleyin. Gelecekteki veya yeni üyeleri izlemek için üyelik durumunu değiştirin. Her kişi için doğru üyelik durumunu veya seviyesini ayarlamak için ödeme ayrıntılarını kaydedin.

Üyelik Türleri

Üyeleriniz ister kurucular, ister güçlü kişiler veya kuruluşlar olsun, her türden üyeyi kaydedebilirsiniz. Farklı üyelik türleri oluşturma ve atama ve kişileri bunlara göre sınıflandırma konusunda tam özgürlüğe sahipsiniz.

Gönüllü

Üyelerin yanı sıra gönüllüler de birçok STK için hayati öneme sahiptir. Tanımladığınız kategorilere göre gönüllüleri sınıflandırın. Her gönüllünün uygunluğu ve durumu, katkıda bulunabilecekleri becerilerle birlikte kaydedilebilir.

Bağışçı

Herkes üye olmakla ilgilenmeyebilir. Bir veya birden çok kez bağış yapan kişi veya kuruluşları (adresleri ve iletişim bilgileri dahil) kaydedin. Bağış aldığınızda, her bağışçı kaydının en son bilgileri yansıtması için bağışçıları seçmek kolaydır.

Çoklu Para Birimi Muhasebesi

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar yurt dışından büyük bağışlar alabilir veya yurt dışından ürün sipariş etmesi gerekebilir. Website SEO Marketing, çoklu para birimi işlemlerini basitleştirir. Birden çok döviz kurunu ve dönüştürme faktörünü yakalayan Para Birimi ve Döviz Kuru ana verileriyle farklı para birimlerindeki işlemleri ve raporları yönetin.

Faturalandırma ve Fiyatlandırma

Kâr amacı gütmeyen yolculuğunuzda sipariş ettiğiniz ve kullandığınız ürünler için satın alma faturalarını kaydedin. Özel yazdırma şablonları ve tek seferlik yapılandırmalarla işlemleri ve faturaları daha hızlı işleyin.

STK / Dernekler için Daha Fazla Uygulama

Kendi NGO ERP yazılımınızı oluşturun. Formlarınıza özel alanlar ekleyerek en önemli verilerinizin haritasını çıkarın. Dernekler için kullanabileceğiniz 100'den fazla uygulamayı keşfedin. Değerleri otomatik olarak getirerek form davranışını özelleştirin, kullanıcı rollerine göre alanları gizleyin.

Çok Dilli STK ERP Yazılımı

Website SEO Marketing, her kullanıcının tercih ettiği dili seçmesine izin veren çok dilli bir uygulamadır. Dilinizi bulamıyor musunuz? Çevirmemize yardım edin : https://www.websiteseomarketing.com/tr/iletisim

Website SEO Marketing, En İyi STK / Dernek ERP Çözümüdür

Modern Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler için ERP Yazılım Çözümü

  • Muhasebe
  • İnsan Kaynakları
  • Üretim
  • Satış ve Satın Alma
  • CRM
  • Projeler
  • Destek Masası
  • Varlık Yönetimi
  • Dernekler İçin Web Sitesi

 

Dernek ve STK'lar için ERP Yazılımı
Nelere Sahip Olacaksınız?
İş uygulamaları
Üyeler
Burslar
Kitlesel Fonlama
Online Bağış
Sosyal Yardımlar
Çağrı Merkezi
Website SEO Marketing ile ekibiniz, web’deki varlığınızı büyütmek için bir araya gelir.
Müşteri başarı yönetcisinden, içerik pazarlamacısından teknik SEO danışmanına kadar ekibin her üyesi, sezgilerini eyleme dönüştürmek için ihtiyaçları olan veri ve araçları edinir.
Çözüm Ortakları
Entranet Cloud Suite
Entranet Cloud Suite
AWS (Amazon Web Services)
AWS (Amazon Web Services)
Cloudflare
Cloudflare
PayPal
PayPal
iyzico
iyzico
Hubbox
Hubbox
PayTR
PayTR
Hetzner
Hetzner
Albaraka Türk
Albaraka Türk
Akbank
Akbank
Denizbank
Denizbank
QNB Finansbank
QNB Finansbank
Garanti BBVA
Garanti BBVA
Halkbank
Halkbank
ING Bank
ING Bank
Türkiye İş Bankası
Türkiye İş Bankası
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Şekerbank
Şekerbank
TEB
TEB
Türkiye Finans
Türkiye Finans
Vakıfbank
Vakıfbank
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Yapı Kredi
Yapı Kredi
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
Ziraat Katılım Bankası
Ziraat Katılım Bankası
UPS Kargo
UPS Kargo
Aras Kargo
Aras Kargo
MNG Kargo
MNG Kargo
Sürat Kargo
Sürat Kargo
Dernek ve STK'lar için ERP Yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle bir arama yapın! 💻 ⛽

Öne Çıkan Dernek ve STK'lar için ERP Yazılımı Kaynakları

ERP Yazılımı: Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?
Website
ücretsiz

ERP Yazılımı: Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?

Kısacası Enterprise Resource Planning (ERP), şirketlerin satın alma, proje yönetimi, mevzuat uyumu gibi faaliyetlerin yönetilmesi adına kullanılan yazılımdır. Birçok sayıda iş sürecini bir arada görmeye ve bu işler arasındaki veri akışını destekler. Bu sebeple birçok şirket tarafından kullanılmaktadır.
04 Ocak 2022
1895
CRM: Müşteri İlişkileri Yönetimi
Pazarlama
ücretsiz

CRM: Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), en değerli müşterilerin ve müşteri ilişkilerinin seçimi ve yönetimi konusunda bir iş stratejisidir.
09 Aralık 2021
3134
Web Site Nedir?
Website
ücretsiz

Web Site Nedir?

Web site, tarayıcı (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vs.) içerisinden erişilebilen web sayfalarının koleksiyonudur. Şu anda www.websiteseomarketing.com web sitesinde Website Nedir ? web sayfasında bulunuyorsunuz. Internet üzerinden yayın yapan tüm web siteleri World Wide Web’i (WWW) oluşturur.
04 Mayıs 2020
2955
Ali Nail Uzun
Website SEO MarketingNeden Website SEO Marketing?
En iyi teknoloji bile ancak arkasındaki insanlar kadar iyi olabilir. Bu nedenle, telefonla uzman desteği ve çok daha fazlasını sunuyoruz.
Ali Nail Uzun
WSM Teknoloji A.Ş - Kurucu
👋 Yardım etmek için buradayız
Bizi +90 850 303 72 68 numaralı telefondan arayın veya bir sohbet başlatın.