SEO Hizmetleri

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU NEDİR?

SEO olarak da bilinen arama motoru optimizasyonu, müşterilerinizin şu anda çevrimiçi olan diğer tüm sitelerin tüm labirentinde web sitenizi bulmasına yardımcı olma sürecidir. Müşterilerinizin ne aradığını anlıyoruz ve doğal olarak hedef kitlenizin daha fazlasını sitenize çekmeye çalışıyoruz. SEO, müşterilerinizi işletmenize bağlamakla ilgilidir.


SEO NASIL ÇALIŞIR?

SEO hizmetleri söz konusu olduğunda, çok fazla çalışma gerektirir ve her adım süreç için önemlidir. İşte temel bilgiler:

1. SİTE DENETİMİ
Web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesiyle başlıyoruz.

2. ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI
Ardından, insanların ne aradığını bulmak için zaman harcıyoruz.

3. UYGULAMA
SEO planı yapıyoruz ve uygulamaya koyuyoruz.

4. İZLEME
Sonuçları izliyor ve ayarlamalar yapıyoruz.

 

Bu dört adım, olayların aşırı derecede basitleştirilmiş bir versiyonudur. SEO söz konusu olduğunda, sizi doğru terimlerle sıralamak için çok çalışmak gerekir. Senin inşa etmen, kimsenin geleceği anlamına gelmez.

SEO mutlaka sitenize en fazla trafiği çekmekle ilgili değildir. Website ziyaretçileri ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın almıyorsa, yüzlerce yeni ziyaretçinin ne faydası var?

 

Siteme doğru ziyaretçiler girsin istiyorum

Sitenize gelen kullanıcıların, onlara sunduklarınız konusunda heyecanlanmalarını istiyoruz. Web sitenizin dönüştürülmesini istiyoruz.

Web sitenize yeni, organik trafik çekerek müşteri tabanınızı nasıl artırabileceğimizi size gösterelim. Yalnızca Google tarafından onaylanmış, sonuç aldığı kanıtlanmış beyaz şapkalı teknikleri kullanıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sonuçları görmem ne kadar sürer?
Google'da ne zaman 1 numara olacağım?
Beyaz şapka tekniklerini takip ediyor musunuz?
Sonuçları görmek için yeni içerik eklemem gerekiyor mu?
Backlink almam gerekiyor mu?
Altyapısı farklı web siteleri için SEO hizmetleri sağlayabilir misiniz?
Projeniz için özel bir teklif oluşturacağız ve tüm ücretleri ana hatlarıyla belirleyeceğiz. Ortada ek ücretler veya masraflar sizi şaşırtmaz. 💻 ⛽
İletişime geçeceğimiz için gerçekten heyecanlıyız.

Biz 15 yılı aşkın süredir web yazılım çözümleri sağlıyoruz. İşletmelerin büyümesine yardımcı olma konusunda uzun bir geçmişe sahibiz ve sizinle birlikte başarı geçmişimize devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Meşgul olduğunuzu biliyoruz, bu yüzden doğrudan konuya geçelim: İş ihtiyaçlarınız ve nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sizinle görüşmek isteriz.
Sektöre özel website çözümleri