Manage your website at a high level!
0
RC1 Relay Controller (10IN/8OUT) MODBUS TCP
Product Code : MODBUS

RC1 Relay Controller (8IN/8OUT)

Bir Kontrol Rölesi, Röle olarak da bilinir, bir anahtardır, bir elektromanyetik anahtardır . Bir kontrol rölesi, elektrik akımının bir anahtarı açan veya kapatan iletken bir bobinden geçmesine izin verir. Ayrıca devre akımını da korur.

  • Ürün Adı : HUBBOX RC1 Relay Controller (8IN/8OUT)

  • Güç : 7V - 24V DC

  • Röle Çıkışı : 8 Adet (10A 230V)

  • Dijital Giriş : 8 Adet (Kuru Kontak)

  • Haberleşme Portu : 10/100Mbps Ethernet

  • Protokol : HUBBOX Connect

  • Çalışma Sıcaklığı : -40~85℃

  • Kutu Tipi : Ray Tipi Plastik Kutu

  • Klemens Tipi : Geçmeli Klemens (5.08mm)

  • Boyutlar : 160 x 115 x 60 mm

RC1 Relay Controller (10IN/8OUT) MODBUS TCP
10.07.2022'ye kadar %7 indirim geçerlidir.
2700.00₺2500.00₺
Website SEO Marketing ile ekibiniz, web’deki varlığınızı büyütmek için bir araya gelir.
Müşteri başarı yönetcisinden, içerik pazarlamacısından teknik SEO danışmanına kadar ekibin her üyesi, sezgilerini eyleme dönüştürmek için ihtiyaçları olan veri ve araçları edinir.

Highlight RC1 Relay Controller (10IN/8OUT) MODBUS TCP Resources

SEO ( Search Engine Optimization )
ücretsiz

What is Robots.txt?

Robots.txt, Türkçe de “Robot Engelleme Standardı” olarak bilinmektedir, bir metin dosyasıdır. Bu metin dosyasının amacı arama motoru tarayıcıları için talimat vermektir bu sayede web sitesi tarayıcılarının hangi alanlarında arama yapacağını tanımlar.
19 June 2022
111
Website
ücretsiz

What is Responsive Web Design?

Duyarlı Web tasarımı, tasarımın ve inovasyonun, gelişmenin, ekran boyutuna, platforma ve yönelime dayalı olarak kullanıcının davranışına ve ortamına yanıt vermesi gerektiğini öne süren yaklaşımdır.
18 June 2022
114
SEO ( Search Engine Optimization )
ücretsiz

What is GTMetrix?

GTMetrix, sayfa hızını ve performansını analiz etmek amacıyla kullanılan bir araçtır. Web sitenizi puanlar ve Pagespeed ve WiSlow hizmetlerini sunar. Site performansı hakkında ayrıntılı raporlar almak için kullanılan ücretsiz bir araçtır. Sayfalar için puanlar oluşturur ve ayrıca bu puanların yükseltilebilmesi için öneriler sunar.
18 June 2022
109
SEO ( Search Engine Optimization )
ücretsiz

What is Schema.org?

Schema-org bir kod sözlüğüdür amacı sayfaların arama motorlarında nasıl sunulduğunu iyileştirmek adına web sitesindeki sayfaları biçimlendirmek için HTML’ye eklemektir. İnternette, web sayfalarında, e-posta iletilerinde yapılandırılmış veriler için şemalar oluşturma, sürdürme ve tanıtma işlevine sahip kod sözlüğüdür.
18 June 2022
109
What is Schema.org?
Marketing
ücretsiz

What is an Affiliate?

İşletmeniz, e-ticaret siteniz şirketinizin ürün veya hizmetine yönelik potansiyel müşteriler oluşturmak amacıyla blog yazarı gibi bir üçüncü taraf yayıncıya ödeme yapar, burada 3. taraf yayıncı bağlı kuruluştur.
18 June 2022
96
What is an Affiliate?
Marketing
ücretsiz

What is Digital Marketing?

​Dijital Pazarlama, elektronik cihazlar kullanılarak, pazarlama uzmanları tarafından promosyon mesajlarını iletmek ve müşteri yolculuğunuz boyunca kullanıcı deneyim performansınızı ölçmek için kullanılabilen bir pazarlama türüdür. Uygulamada, dijital pazarlama tipik olarak bir bilgisayarda, telefonda, tablette veya başka bir cihazda görünen pazarlama kampanyalarını ifade etmektedir.
18 June 2022
101
Let's make things easy together..
RC1 Relay Controller (10IN/8OUT) MODBUS TCP hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle bir arama yapın! 💻 ⛽
Leave the infrastructure to us and focus on marketing!